Giriş Yap Kayıt Ol
Akustik Kapı - İstanbul / Sultanbeyli | Gümüş İş Firma Rehberi
Yetkili Özkan Demirci
Telefon 0216 498 89 81
Fax
Gsm 05353563725
Şehir İstanbul
İlçe Sultanbeyli
Semt
E-Posta akustikkapi@hotmail.com
Web Sitesi https://www.akustikkapi.gen.tr/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

09 : 00 - 17 : 00

Firma Adresimiz

Abdurrahmangazi mahallesi atatürk caddesi no: 30 kat 2 Sultanbeyli / İstanbul

İstanbul / Sultanbeyli / /

Kurumsal
Aytürk Mimarlık olarak bir çok firmaya akustik kapı ve ses yalıtımı sağlamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Yapılan çalışmalarda müşteri güvenini ön planda tutarak sadece ses uygulamalarıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yapılan çalışmalardaki kullanılan tüm ürünler birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup ISO belgesine sahiptirler. Doğru analiz, doğru anlatım ve çalışmalar sunarak bir çok firmaya çalışmalar yapmaktadır.

Kullanılan malzemelerimizin tümü birinci sınıf yanmaz ISO sertifika ve belgesine sahip olduğundan akustik kapı uygulamalarında en iyi performansta etkili bir çözüm sonucu alınmaktadır. Genellikle kullanmış olduğumuz akustik süngerlerde farklı dekoratif amaçlı yalıtım uygulamaları yapılmaktadır.

Liderlik, dürüstlük ve kusursuzluk çerçevesinde ulusal ve uluslar arası müşterilerine koşulsuz memnuniyet sağlama noktasıyla dinamik ve güven veren çalışanlarla sektörde öncülük ederek müşteri tercihi olmaktadır.

Müşteri beklentileri karşısında olumlu sonuçlar almayı hedefleyerek güven ve kalite odaklı bakış açısı hizmet vermektedir. Saygı, birlik, sürekli gelişim çerçevesinde hizmet vermektedir.

Öncelik olarak uygulama ve malzeme verilecek mekan keşfi yapılarak uygun çalışmanın yapılması planlanır. Bu keşif doğrultusunda bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktadır.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.