Giriş Yap Kayıt Ol
Gümüşhane İstanbul Seyahat - Gümüşhane / Gümüşhane | Gümüş İş Firma Rehberi
Yetkili Kadir ATALAY
Telefon 0541 928 00 29
Fax
Gsm 05325577686
Şehir Gümüşhane
İlçe Gümüşhane
Semt Gümüşhane
E-Posta atalay06alperen@hotmail.com
Web Sitesi http://

AÇILIŞ - KAPANIŞ

09 : 00 - 19 : 00

Firma Adresimiz

GÜMÜŞHANE OTOGAR / GÜMÜŞHANE

Gümüşhane / Gümüşhane / Gümüşhane / ÖZCAN MAH.

Hakkımızda

İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba’dan – Giresun Alucra’ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış’tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa’nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır. 

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye’nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır. 

2002 Yılında sektördeki gelişmelere paralel olarak kurumsallaşma çalışmaları sonucunda İstanbul Seyahat Turizm Ticaret A.Ş ünvanını almıştır. Yönetim Kurulu Başkanlığına Selami Tırış seçilmiştir. Günümüzde Karayolu Taşımacılık Sektörü’nün önde gelen firmaları arasında yer alır. 2005 Yılında turizm alanındaki faaliyetlerini genişleterek STT İSTANBUL TRAVEL Şirketi kurulmuştur. 

Yurtiçi yurtdışı uçak biletleri ve ayrıca ETS Turun da yetkili acentesi olarak, tur ve uçak bileti satışları için yoğun olarak Trakya bölgesinde ve İstanbul’da birçok satış ofisi açarak yolcularımıza yeni bir hizmet sunmuştur. 2008 Yılı itibariyle Bulgaristan’ın Burgas-Varna-Sumen bölgelerine seferler düzenlemeye başlayan firma hizmet kalitesini, deneyimini ve iç hatlarda sağladığı güvencesini, düzenli olarak yaptığı seferle Bulgaristan’a da taşımıştır. 

Yolcumuz konuğumuzdur ilkesiyle hareket ederek, seyahat ve turizm organizasyonlarında kalite, güven ve zamanı birleştirerek siz değerli yolcularımıza her geçen gün daha iyi hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bugün itibariyle İstanbul Seyahat A.Ş, Türkiye genelinde 250 online bilet satış ofisi ve 750 kişiye yakın personeli ile, sektöre büyük hizmet sağlayarak yeniliklerine devam etmektedir.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.