Giriş Yap Kayıt Ol
FİRMA HABERLERİ | Gümüş İş Firma Rehberi
  FİRMA HABERLERİ Kategorisi
  OKYANUS AYDINLATMA KARAKÖYDE DETAY
  OKYANUS AYDINLATMA ...

  AYDINLATMA SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ FİRMA OKYANUS AYDINLATMA  Aydınlatma Sektöründe 2002 Yılında itibaren Çıraklık'tan başladığı mesleğini geliştirerek Sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başardı.  SEKTÖR'DE SAYILI FİRMALAR ARASINA GİRMEYİ BAŞARDI. Aslen Gümüşhane Şiran İncedere Köylü olan Genç girişimci Sercan Sönmez, İstanbul Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Sönmez,Mesleğini geliştirerek 2017 yılında Aydınlatma Sektörünün kalbi olan Karaköy'de Okyanus Aydınlatma ismiyle açtığı işletme ile sektörde sayılı firmalar arasına girerek önemli bir başarıya imza attı. AYDINLATMAYA DAİR HER ÇEŞİT ÜRÜN MEVCUT Aydınlatma ile alakalı bol çeşit ürünleri ile Toptan ve Perakende olarak hizmet vermeye devam eden Okyanus Aydınlatma sahibi Sercan Sönmez; Özellikle Avize,Led, Anahtar Priz, Floresan gibi bol çeşit ürünleriyle Ev İş yeri açık ve kapalı alanlarda aydınlatmaya dair kaliteli ve bol çeşitli ürünlerin satışını yaptığını belirtti. 2017 Yılında Karaköy' de bugünkü adresinde kurulan firmamız aydınlatma konusunda müşterilerine ve iş ortaklarına hizmetine ve ticaretine devam etmektedir diyen Sercan Sönmez, . Özellikle Ampul ve Aydınlatma ürünleri üzerine yoğunlaşan firmamız Elektrik - Aydınlatma Ürünlerini Toptan ve Perakende olarak Tedarikine devam etmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla yola çıkan şirketimiz müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ve hemşerilerimizin taleplerine doğru cevaplar vermek için bize her zaman kolay ulaşılabilir ve Kaliteli ürünlerimizi en hızlı bir şekilde tedarik edebileceklerini söyledi. FİRMAMIZA ve ÜRÜNLERİMİZE KOLAY ULAŞABİLİRSİNİZ. Sönmez; Ayrıca Gümüşhane Gündem Gazetesinee bizlere yer verdiği için ve Önemli bir hizmet olan Gümüşhaneli firmalar rehberi www.gumusis.com sayfasını yayınlayarak hemşeri firmaların tanıtımına önemli katkı yaptığınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Hemşerilerimiz Okyanus Aydınlatmaya Gümüşhaneli firmalar Rehberi www.gumusis.com veya www.okyanusaydinlatma.com web adresinden kolaylıkla ulaşabilirler.  

  GÜMÜŞHANE EN BÜYÜK DOĞAL ÜRÜNLER PAZARI DETAY
  GÜMÜŞHANE EN ...

  50 ÇEŞİT YÖRESEL DOĞAL ÜRÜN  1992 yılından itibaren gıda sektörünün içinde gümüşhanede hizmet veren Karadeniz Yöresel Doğal Ürünler Pazarı İşletme sahibi Selim Nas, Yöremizin en önemli yöresel ürünleri ve lezzetlerinden olan Pestil & Köme başta olmak uzere Birbirinden lezzetli 50 çeşit sağlıklı ve doğal organik ürünlerin Toptan ve perakende satışını yapmakta olduğunu söyleyen Firma Sahibi Selim Nas, Son yıllarda Yöresel ürünlere telebin arttığını, özellikle Gümüşhane dışında yaşayan Hemşerilerimizden artan talepleri karşılamaya çalışıyoruz.. Türkiye’nin dört bir tarafında yasayan hemşerilerimize talep ettikleri doğal yöresel ürünlerimizi bulundukları adreslerine Hijyenik şartlarda paketlenmiş şekilde anlaşmalı kargo’yla 3 gün içerisinde ulaştırdıklarını belirten Nas, Hemşerilerimizin Gümüşhane ve Bayburt yöremize ait tamamen doğal olan Başta Pestil & Köme olmak üzere Bal, Yağ, Lor, Peynir, Taş Fırın Köy Ekmeği,Kuşburnu ve Marmelatı, Dut Pekmezi,Fasulye, Nohut, Mercimek, Bulgur, Kavurma, Sucuk gibi 50 çeşit doğal ve organik ürünlerimizden sipariş vermek için gerek telefonla gerek İnternet sayfalarımızdan ulaşarak siparişlerini verebileceklerini belirten Nas, Ayrıca 300 TL Üzeri siparişlerde kargo ücretini firmanın karşılayacağını söyledi.

  ÇÖZÜM EMLAK AÇIK OTO PAZARI SİLİVRİDE AÇILDI DETAY
  ÇÖZÜM EMLAK ...

  Silivri'ye 2 km Girişte otoban üzerindeki açık oto pazarı açılışına Silivri Protokolü ve hemşerilerimiz yoğun katılım gösterdi. Açılış programına İstanbul Eski Milletvekili Metin Külünk,Silivri İBB Meclis Üyesi Celalettin Yazıcı,MHP Silivri ilçe başkanı Zafer Yalçın,Akparti Silivri ilçe yönetimi,CHP Silivri İlçe Yönetim kurulu uyesi Ebru Akgün Pekel, Akparti Silivri Genclık Kolları Başkanı Şafak Karabina,Silivri Belediyesi Özel Kalem Müdürü Gökhan Daşgın,Silivri belediyesi park ve bahçeler müdürü Toygun Ünver, Silivri belediyesi fen işleri müdürü mıstafa tuncay durgut,Büyük Birlık Partisi Silivri İlçe Başkanı Ramiz Aksu,Silivri Ülkü Ocakları Başkanı Özgür Bedel, Ülkü Ocakları 6. bölge baskanı erhan özkök, Mhp silivri meclıs uyelerı şükriye akkaya karakus, Salim çavdar , Mustafa çolakoğlu,Esnaf sanatkarlar oda başkanı Nuray Koçer,Silivri yeni sanayı işletme kooperatifi başkanı Ercan çalıskan, Mhp silivri meclis üyesi yasin gören,Mhp silivri meclis üyesi Adayları mustafa eren, latif umuç ,salih karakan,Silivri milli egitim şube müdürü erdal arslan,Silivri kasaba taraftar dernegı başkanı İrfan Bozdağ,TÜGVA Silivri İlçe Baskanı Salim Çavdar, ihh Silivri İlçe Başkani, Gümüşhane şiran telme köyü dernek başkanı Alpay Yazıcı,Silivri Selimpasa Gümüşhane Siran Telme köyü şube Başkanı Volkan Aydın, Akparti silivri önceki Dönem ilçe başkanı rıfat kutlu,Akparti silivri geçmiş dönem gençlik kollari baskanı orhan koç,Silivri rizeliler dernegı baskanı sinan azder Silivri Halkı ve Silivri Yerel Basını hazır bulundu. Hemşerimiz Talha Cetin'nin yeni açtığı Emlak ve Açık Oto Pazari'nin hayırlı uğurlu olmasını diler bereketli kazançar dileriz.    

  KELKİT DÖNERCİSİ EYÜPTE AÇILDI DETAY
  KELKİT ...

  Gümüşhaneli gen İş Adamı Mesur Kurt; Gümüşhane'nin Lezzet markası olan Kelkit Döner'ini Nezih bir mekan'da Tecrubeli ve güleryuzlü personel kadrosuyla İstanbulluların hizmetine ve yiyecek sektörüne kazandırdı   Hemşerimiz Kelkit  Donercisi Sahibi sayın Mesut Kurt'u tebrik ediyorum. Gümüşhane'nin yöresel marka ve ürünlerinin metropol bir kentte tanitimina buyuk bir katkı yaptığı için ayrıca gerçekten teşekkür etmek gerekir. Odun Ateşinde sıcak lavaş üstüne Kelkit Döneri,Leziz Kuru Fasulye açık Ayran'ın yaninda Restaurantin bir köşesine kurulan yöremizin milli ürünü Pestil ve Köme standı ise güzel bir konseptle sunulması harika olmus. Mesut Bey'e mekanında bol bereketli kazançlar diliyor, İstanbul'da yasayan Gümüşhaneli hemşerilerimizin leziz kelkit Döner'ini tatmalari için Mutlaka uğramalarini tavsiye ediyorum Adres:Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi Veysel Karani cami karşısı White Hill AVM Tel.: 0 212 427 37 89