Giriş Yap Kayıt Ol
OKYANUS AYDINLATMA KARAKÖYDE | Gümüş İş Firma Rehberi
OKYANUS AYDINLATMA KARAKÖYDE

AYDINLATMA SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ FİRMA OKYANUS AYDINLATMA 

Aydınlatma Sektöründe 2002 Yılında itibaren Çıraklık'tan başladığı mesleğini geliştirerek Sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başardı. 

SEKTÖR'DE SAYILI FİRMALAR ARASINA GİRMEYİ BAŞARDI.

Aslen Gümüşhane Şiran İncedere Köylü olan Genç girişimci Sercan Sönmez, İstanbul Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Sönmez,Mesleğini geliştirerek 2017 yılında Aydınlatma Sektörünün kalbi olan Karaköy'de Okyanus Aydınlatma ismiyle açtığı işletme ile sektörde sayılı firmalar arasına girerek önemli bir başarıya imza attı.

AYDINLATMAYA DAİR HER ÇEŞİT ÜRÜN MEVCUT

Aydınlatma ile alakalı bol çeşit ürünleri ile Toptan ve Perakende olarak hizmet vermeye devam eden Okyanus Aydınlatma sahibi Sercan Sönmez; Özellikle Avize,Led, Anahtar Priz, Floresan gibi bol çeşit ürünleriyle Ev İş yeri açık ve kapalı alanlarda aydınlatmaya dair kaliteli ve bol çeşitli ürünlerin satışını yaptığını belirtti.
2017 Yılında Karaköy' de bugünkü adresinde kurulan firmamız aydınlatma konusunda müşterilerine ve iş ortaklarına hizmetine ve ticaretine devam etmektedir diyen Sercan Sönmez, . Özellikle Ampul ve Aydınlatma ürünleri üzerine yoğunlaşan firmamız Elektrik - Aydınlatma Ürünlerini Toptan ve Perakende olarak Tedarikine devam etmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla yola çıkan şirketimiz müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ve hemşerilerimizin taleplerine doğru cevaplar vermek için bize her zaman kolay ulaşılabilir ve Kaliteli ürünlerimizi en hızlı bir şekilde tedarik edebileceklerini söyledi.

FİRMAMIZA ve ÜRÜNLERİMİZE KOLAY ULAŞABİLİRSİNİZ.

Sönmez; Ayrıca Gümüşhane Gündem Gazetesinee bizlere yer verdiği için ve Önemli bir hizmet olan Gümüşhaneli firmalar rehberi www.gumusis.com sayfasını yayınlayarak hemşeri firmaların tanıtımına önemli katkı yaptığınızdan dolayı teşekkür ediyorum.
Hemşerilerimiz Okyanus Aydınlatmaya Gümüşhaneli firmalar Rehberi www.gumusis.com veya www.okyanusaydinlatma.com web adresinden kolaylıkla ulaşabilirler.

 

384 kez görüntülendi. / 30-04-2022 tarihinde eklendi.